O Firmie

Założona w 1995 roku firma była odpowiedzią na rozwijający się w Polsce rynek IT. Przez lata ewoluowała, świadcząc wpierw usługi serwisowe sprzętu i sieci, outsourcingowe, a później także softwarowe dla firm m.in. z branży maszynowej, górniczej, farmaceutycznej oraz transportowej.

Firma przez lata osiągnęła status zaufanego partnera wielu międzynarodowych firm z branży IT. Są lub byli (wiele z tych firm w ostatnich latach zostało wchłoniętych lub kupionych przez silniejszych partnerów) to m.in.:

  • SCO (obecnie XINUOS)– lider w sektorze systemów operacyjnych UNIX na platformę INTEL
  • Informix (kupiony przez IBM)– czołowy dostawca rozwiązań bazodanowych i e-busines
  • Sybase (kupiony przez SAP)– dostawca rozwiązań do tworzenia aplikacji, projektowania, i baz danych do zastosowań typu hurtownie danych i e-commerce

Współpracujemy z dostawcami sprzętu i rozwiązań światowych marek:

IBM, CA, HP, Lenovo, Oracle, EMC, SAP

Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami Klienta. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług oraz nowoczesność i inowacyjność w podejściu do każdego projektu.

W chwili obecnej firmę tworzy grono specjalistów IT (project managerów, analityków, projektantów, architektów, programistów, testerów i in.), którzy realizują projekty informatyczne w zakresie tworzenia oraz wdrażania nowoczesnych technologii dla biznesu w Polsce i za granicą.